O nas

PRODUCENT MARYNATY I PANIERKI DO KURCZAKA I RYBY

PRODUCENT MARYNATY I PANIERKI DO KURCZAKA I RYBY

Mogłoby się wydawać, że nie można stworzyć już nic lepszego… A jednak. Niesamowicie smaczny i soczysty kurczak oraz delikatna, chrupiąca ryba – to efekt – który otrzymasz stosując nasze produkty: marynatę i panierkę Holly Powder.

Wyjątkowo wyrazisty smak, który wciąga już od pierwszego kęsa. Sprawiliśmy, że marynata i panierka stały się doskonałe, pod każdym  względem. Dzięki marynacie i panierce, w ciągu kilku minut przygotujesz chrupiące i soczyste kawałki kurczaka oraz ryby. Nikt nie oprze się temu smakowi!

Kawałki kurczaka w chrupiącej panierce to wiele możliwości komponowania dań. Doskonale smakują podane w kanapkach, zwinięte w tortillę, czy w bułce hamburgerowej. Sprawdzają się rewelacyjnie serwowane na wynos w kubełku. Chrupiące skrzydełka są świetną przekąską do napojów.

Stripsy apetycznie wyglądają w zestawach z frytkami i surówką. Można przygotować przepyszną wersję łagodnych nuggetsów dla dzieci. Pocięte na drobne kawałeczki, są znakomitym dodatkiem do sałatek. Długo utrzymują swoją chrupkość i soczystość również w podgrzewaczu.