Targi EuroGastro 2019 – odwiedź nasze stoisko!

28.02.2019.r

EuroGastro 2019

 

EuroGastro to od ponad 20 lat wiodącą imprezą targowa na rynku HoReCa w Polsce. Już w dniach 27-29 marca 2019r. odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia i MY TAM BĘDZIEMY! 😊

Targi dedykowane są dla restauratorów, właścicieli cukierni, kawiarni, piekarni czy lodziarni oraz producentów i dystrybutorów sprzętu oraz usług dla gastronomii. Maja międzynarodowy charakter i gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających oraz wielu profesjonalistów z branży, a także osobowości kulinarne oraz światowej sławy ekspertów.

Dlatego cieszymy się również na spotkania z Wami! Spotkania, które dają nam mnóstwo pozytywnej energii, uczą, wskazują nowe kierunki i możliwości.

 

   Stoisko Holly Powder   Przyrządzanie kurczaka w panierce    Holly Powder na Targach Gastronomicznych  Kurczak w panierce
*Targi EuroGastro 2015r.

 

Producent panierki do kurczaka – Holly Powder na targach!

 

W tym roku po raz 5 będziemy uczestniczyli w Targach jako wystawca prezentując oferowane rozwiązania, produkty Holly Powder oraz nowości w ofercie. Od 2015 roku, kiedy to debiutowaliśmy na targach z naszymi wtedy nowymi produktami: Panierką i marynatami do kurczaka wiele się zmieniło. Nasza marka rozwinęła skrzydła i staliśmy się z lokalnego dostawcy międzynarodowym producentem dla gastronomii.

Z wielką dumą prezentujemy nasze produkty, ale jeszcze bardziej raduje nas fakt, że możemy pokazać, jak rozwinęliśmy się w ciągu ostatnich 4 lat. Ogromny progres to nowe możliwości i rozwiązania dla naszych klientów!

Zapraszamy więc wszystkich sympatyków branży gastronomicznej oraz naszych Partnerów do odwiedzenia naszego stoiska (B-40) na targach, do rozmowy, wymiany doświadczeń, ale przede wszystkim do poznania nowej, pełnej oferty zarówno w obrębie marki Holly Powder jaki i Cartel Drinks.

PS. Jak co roku na naszym stoisku spróbujecie ciepłego, soczystego kurczaka w chrupiącej panierce Holly Powder. W tym roku serwować będziemy również idealnie nagazowane i schłodzone napoje przygotowywane z syropów naszej produkcji Cartel Drinks.

Do zobaczenia w Nadarzynie na stoisku B-40 😊

 

Nasze stoisko na Euro Gastro  wejściówka na euro gastro

 

Poznaj nasze marki: