O nas

CARTEL FOODS

producent i dostawca produktów do gastronomii!

 

Od 1993 roku specjalizujemy się w produkcji żywności do gastronomii. Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, która dba o jakość oferowanych produktów oraz usług.

NASZĄ SIŁĘ TWORZY DOŚWIADCZENIE I PASJA!

O panierowanym kurczaku wiemy już chyba wszystko, a na pewno bardzo dużo!  Zaopatrujemy w panierkę setki lokali gastronomicznych zarówno w Polsce jak i za granicą. We współpracy z nami wielu restauratorów otworzyło swoje lokale bazujące tylko na panierowanym kurczaku.

Jako producent i dostawca produktów do gastronomii wiemy jak ważna jest kompleksowa i pełna oferta dlatego ciągle się rozwijamy i udoskonalamy nasze rozwiązania!

SPECJALIZUJEMY SIĘ
W PRODUKCJI

chrupiącej panierki i marynaty
do kurczaka pod marką Holly Powder.

 

Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, aby nasze produkty były najwyższej jakości, stąd śmiało możemy powiedzieć ze produkty Holly Powder są produktami premium. Wyróżnia je zarówno doskonały smak, apetyczny wygląd, kuszący zapach oraz powtarzalna, zawsze taka sama receptura. Priorytetem dla nas jest także szybka i terminowa dostawa zamówień.

Wspieramy naszych klientów w rozwiązaniach marketingowych dla lokali gastronomicznych, proponujemy szkolenia dla gastronomii oraz pomoc w kompozycji karty menu opartej na kurczaku w chrupiącej panierce.

Bądź na bieżąco z naszym profilem Holly Powder na Facebooku, aby zobaczyć co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Zapraszamy do współpracy.

Poznaj nasze marki: