Gotowe przepisy i szkolenia

Powrót

MENU PREMIUM & ZDJĘCIA PRODUKTÓW

Zastanawiasz się jak skomponować menu oparte na kurczaku w chrupiącej panierce? Prowadzisz już restaurację i szukasz nowych dań do obecnej karty menu?

Skorzystaj z gotowych i sprawdzonych przepisów na burgery z panierowanym kurczakiem, tortille, sałatki, kubełki i boxy.

Proponujemy Ci kompleksowe menu, którego podstawą jest kurczak w panierce. Do każdej pozycji z menu zostało wykonane profesjonalne zdjęcie, które przedstawia realne danie.

Zdjęcia wykorzystaj do własnych materiałów reklamowych bądź skorzystaj z bogatego pakietu już gotowych plakatów, ulotek i menuboardów. Zobacz poniżej wszystkie dania z menu oraz materiały reklamowe ze złocistym kurczakiem.

Jesteś zainteresowany współpracą, masz pytania, skontaktuj się z nami: +48 668 104 846

CENNIKI & ULOTKI

Pomożemy Ci z oprawą wizualną menu.

Poza przepisami na pełne menu z kurczakiem w chrupiącej panierce przygotowaliśmy również gotowe cenniki, menuboardy i ulotki w oparciu o wszystkie dania.

Materiały marketingowe są bardzo estetycznie przygotowane, mają kolorystykę, która sprawdzi się w większości wnętrz. Każdy cennik czy ulotka są wykonane w oparciu o realne zdjęcia poszczególnych dań. Wszystkie materiały marketingowe są edytowalne, więc w łatwy sposób dodasz na nie logo oraz adres swojego lokalu.

Jeśli chcesz serwować w swoim lokalu dania w zestawach z napojem, poznaj napoje HOME MADE DRINKS, które idealnie uzupełnią Twoją ofertę.

PLAKATY

Pomagamy w promocji serwowanych dań!

Przygotowaliśmy serię plakatów reklamujących dania z chrupiącym kurczakiem w panierce, które możesz zawiesić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz swojej restauracji czy włożyć w tzw. „potykacz” przed lokalem. Plakaty są w wersji edytowalnej byś mógł zamieścić na nich ceny dań oraz logo lokalu.

Dodatkowo kilka razy w roku przygotowujemy plakaty tematyczne np. plakat na wiosnę, wakacje czy święta. Bądź z nami w stałym kontakcie, gdyż systematycznie zwiększamy bazę plakatów.

SZKOLENIA DLA GASTRONOMII

Oferujemy profesjonalne szkolenia gastronomiczne z przygotowania wszystkich dań z zaproponowanego menu.

Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego kucharza, który przekaże wiedzę jak zorganizować pracę na kuchni pod kątem przygotowania panierowanych elementów z kurczaka oraz jak prawidłowo serwować dania z chrupiącym kurczakiem, tj..:  chicken burgery, sałatki z kurczakiem, sałatkę coleslaw, tortille ze stripsami oraz kubełki ze skrzydełkami i panierowanymi polędwiczkami. Szkolenie gastronomiczne trwa jeden lub dwa dni robocze.

Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniem dla Ciebie oraz Twoich pracowników skontaktuj się z nami: +48 668 104 846

ZDJĘCIA NA FACEBOOK & INTERNET

Materiały marketingowe z chrupiącym kurczakiem idealną reklamą Twojego lokalu!

Skorzystaj z naszej dużej bazy bezpłatnych zdjęć, które doskonale sprawdzą się do przestrzeni internetowej. Wykorzystaj je na swoim fanpage, stronie www oraz innych mediach społecznościowych.

Zobacz więcej zdjęć w zakładce Bezpłatna Baza Zdjęć.

OTWÓRZ LOKAL Z KURCZAKIEM

Już wiesz, że dania z kurczakiem nie mają na rynku konkurencji?

Dowiedź się jak możemy Ci pomóc w otwarciu restauracji z kurczakiem pod Twoją marką!

Poznaj nasze marki: