Otwórz lokal z kurczakiem

Powrót

Masz pomysł na lokal gastronomiczny, ale nie wiesz od czego zacząć?

Wiesz, że kurczak w chrupiącej panierce to danie, które uwielbiają wszyscy, więc z sukcesem podbije lokalny rynek?

Skorzystaj z naszej pomocy, dzięki której dowiesz się jak otworzyć lokal gastronomiczny krok po kroku.

 

Zakres wsparcia omawiamy szczegółowo w ponad 100-stronicowym Podręczniku Operacyjnym podzielonym na trzy główne rozdziały:

  1. Kuchnia (część technologiczna, wraz z listami sprzętów głównych oraz drobnych a także standardami pracy w lokalu gastronomicznym)
  2. Menu (zasady komponowania dań, gotowe receptury na pełne menu oraz dania eventowe, kalkulator food cost i listy zatowarowania)
  3. Materiały marketingowe (gotowe rozwiązania tj.. plakaty, ulotki, menuboardy i dostęp do bazy zdjęć)

Zapewniamy również szkolenia gastronomiczne.  Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zobacz poniżej w skrócie jak wyglądają oferowane przez nas materiały oaz jak pomożemy Ci.

Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej +48 668 10 48 46.

 

 

RECEPTURY – GOTOWE PRZEPISY NA CAŁE MENU

 

Menu do restauracji to najważniejszy element wyróżniający Twój lokal na rynku! Kurczak w chrupiącej panierce daje ogromne możliwości kompozycji dań. Z łatwością przygotujesz rozmaite burgery, tortille, sałatki oraz kubełki. Co więcej dania z kurczakiem są idealne na dowóz (elementy z kością długo utrzymują ciepło), co ma ogromne znaczenie w dzisiejszej gastronomii.

Skorzystaj z gotowych przepisów, na kompletne menu. Wszystkie receptury są tak dobrane, aby każda grupa wiekowa znalazła coś smacznego dla siebie. Zadbaliśmy także o właściwy food cost oraz rotację surowców na kuchni. Nasze receptury gastronomiczne zostały przetestowane i są serwowane z powodzeniem w wielu restauracjach w całej Europie.

Niżej prezentujemy realne zdjęcia dań, na które otrzymasz receptury przy stałej współpracy.

Jeżeli masz pytania lub chcesz poznać szczegóły współpracy skontaktuj się z nami:

SZKOLENIA GASTRONOMICZNE

Zastanawiasz się, kto przeszkoli Twoich pracowników? A może sam zaczynasz przygodę z gastronomią i potrzebujesz profesjonalnego wprowadzenia?

Otwórz własny lokal z kurczakiem i przed otwarciem restauracji skorzystaj z profesjonalnego szkolenia dla gastronomi. Nasz wykwalifikowany kucharz przyjedzie do Twojej restauracji. Pokaże wszystkie etapy pracy na kuchni, od organizacji miejsca pracy przez obsługę urządzeń, prawidłowe przygotowanie surowców oraz wykonanie i serwowanie każdego dania z menu.

Szkolenie gastronomiczne dodatkowo obejmuje omówienie zakresu Podręcznika Operacyjnego z naciskiem jak organizować we właściwy i optymalny sposób pracę na kuchni. Szkolenie trwa jeden ew. dwa dni robocze w zależności od potrzeb.

Szkolenie może odbyć się także w siedzibie naszej firmy.

TECHNOLOGIA & URZĄDZENIA

Czy wiesz, że we współpracy z nami, kilkuset restauratorów otworzyło już lokale z chrupiącym kurczakiem? Dla nas to ogromny sukces i zarazem możliwość pogłębiania wiedzy i doświadczenia.

Wiemy, jakie urządzenia sprawdzają się najlepiej oraz jak prawidłowo i ergonomicznie powinna być zaprojektowana kuchnia w gastronomii. Współpracujemy również z Rzeczoznawcą Sanitarnym, który doskonale zna technologię i specyfikę kuchni serwującej dania oparte na panierowanym kurczaku.

W ramach współpracy otrzymasz od nas Podręcznik Operacyjny, który zawiera m.in. schemat blokowy stanowisk i pomieszczeń lokalu z panierowanym kurczakiem oraz schemat procesów produkcyjnych. Wskażemy Ci w nim jakie urządzenia w gastronomii są niezbędne a które opcjonalne. Dodatkowo przygotowaliśmy listy zakupowe sprzętów dużych oraz sprzętów drobnych. Oszczędzasz dzięki temu czas i wydatki oraz masz pewność, że będziesz pracować na sprawdzonych urządzeniach.

PLAKATY I RECEPTURY NA EVENTY

 

Pamiętaj o NOWOŚCIACH w menu i promowaniu serwowanych dań!

Wiemy, że goście restauracji chcą nowości i promocji, dlatego na bieżąco przygotowujemy receptury na nowe dania, czy dania sezonowe (np. burger na wakacje, sałatka na wiosnę czy dania o świątecznym charakterze).

W Podręczniku Operacyjnym już na starcie poza standardowym menu otrzymujesz jeszcze dodatkowo kilkanaście przepisów na dania dodatkowe, którymi możesz urozmaicić najbliższe wydarzenia i okazje (święta, czy lokalne wydarzenia).

Znajdź w lokalu dobrze widoczne miejsce, w którym zawiesisz ramę na plakaty ze specjalnymi promocjami! Skorzystaj z gotowych plakatów z daniami z kurczakiem w chrupiącej panierce. Plakaty są przygotowane w wersji edytowalnej, tak abyś mógł zamieścić na nich ceny, nazwy dań oraz logo swojego lokalu.

Nowe bezpłatne materiały pojawiają się na bieżąco, dlatego zachęcamy do obserwowania nas na naszym fanpage [link].

Wybierz numer plakatu i skontaktuj się z nami.

ULOTKI I MENUBOARDY

 

Korzystając z oferowanych receptur możesz skorzystać także z gotowego szablonu karty menu oraz całej tablicy z menu do zawieszenia nad barem. Dodatkowo przygotowaliśmy spójną z projektem menu ulotkę, którą można wykorzystać do kolportażu przed otwarciem lokalu lub do dołączania do dań zamówionych na dowóz.

Każdy z materiałów jest w wersji edytowalnej, co oznacza, że z łatwością dodasz swoje logo, aktualne ceny, czy zmodyfikujesz ewentualnie dania w menu. Zobacz jak dużo czasu jesteś w stanie zaoszczędzić oraz jak wysokiej jakości materiały otrzymasz. Skontaktuj się z nami: +48 668 10 48 46.

WSPARCIE MARKETINGOWE 

 

Marketing dla gastronomii zaczyna się jeszcze przed otwarciem restauracji! Zadbaj o to by Twoi potencjalni klienci kojarzyli Twój lokal jeszcze przed jego otwarciem. Jak to zrobić? Remontując lokal zamieść na nim logo, szyld, zainwestuj w kolportaż ulotek w Twoim mieście (np. korzystając z naszego szablonu ulotki), prowadź media społecznościowe zaciekawiając potencjalnych gości informacjami o nowopowstałym miejscu. Budowanie bazy klientów jeszcze przed otwarciem lokalu to ważna inwestycja!

Jeśli nie ma jeszcze nazwy i logo lokalu, wybierz z naszej bazy. Dysponujemy też wzorem kart stałego klienta. Jeśli masz pytania lub zastanawiasz się którą opcję wybrać, skontaktuj się po prostu z nami. Podpowiemy. Doradzimy.

Skorzystaj z gotowych rozwiązań i zacznij budować swoją markę!

Poznaj nasze marki: