Franczyza Chilli Mili

Powrót

SIEĆ LOKALI Z KURCZAKIEM

 

Interesuje Cię dobry pomysł na biznes gastronomiczny?

Skorzystaj z gotowych rozwiązań i zostań właścicielem modnego lokalu Chilli Mili.

Sieć restauracji Chilli Mili rozwija się bardzo prężnie. W Polsce jest już 10 punktów i 4 za granicą: 1 na Ukrainie, 1 w Czechach i 2 w Uzbekistanie.

WYGLĄD LOKALU

Restauracje Chilli Mili to wyjątkowe miejsca, które już od pierwszego dnia zyskują stałych klientów. Estetyczna aranżacja wnętrz, nowoczesne i modne rozwiązania oraz wygodne loże zachęcają, by często wracać.

Zobacz jak wyglądają lokale Chilli Mili a najlepiej.. odwiedź nasz lokal i sam przekonaj się, jak ciekawym miejscem jest Chilli Mili 🙂

WYGLĄD DAŃ

To, co wyróżnia restauracje Chilli Mili oraz stoi za ich sukcesem, to doskonałej jakości dania oparte na kurczaku w chrupiącej panierce. Menu jest tak skomponowane, aby każdy znalazł w nim coś smacznego dla siebie. Serwujemy: łagodne nuggetsy dla dzieci, lekkie sałatki z kawałkami kurczaka, przeróżne tortille, burgery oraz kubełki z pikantnymi skrzydełkami i chrupiącymi stripsami.

DZIAŁANIA MARKETINGOWE

 

O reklamę lokalu dbamy jeszcze przed jego otwarciem! Zakładamy fanpage lokalu, przygotowujemy banery, plakaty i ulotki oraz dbamy o promocję w lokalnych mediach. A po otwarciu..

Centralnie przygotowujemy zarówno główne akcje eventowe dla wszystkich lokali a także te mniejsze z uwzględnieniem lokalnych świąt i potrzeb danego lokalu. Dostarczamy naszym Franczyzobiorcom gotowe materiały marketingowe przygotowane pod poszczególne akcje, wprowadzamy systematycznie nowe dania do karty menu.

Dla każdego lokalu prowadzony jest na bieżąco fanpage, na którym pojawiają się kilka razy w tygodniu wpisy informujące o tym co słychać w lokalu oraz jakie są aktualne promocje. Prowadzimy także centralnie dla całej sieci stronę internetową www.chillimili.pl

FRANCZYZA GASTRONOMICZNA Z KURCZAKIEM
– GOTOWY POMYSŁ NA BIZNES

 

Zgłodniałeś?.. To dobrze! W Chilli Mili wiemy, jak zrobić, by każdy miał apetyt na więcej!

Pamiętaj, restauracje z kurczakiem nie mają jeszcze konkurencji na rynku! To jest czas na dobrą decyzję!

Dowiedź się więcej jak otworzyć własny lokal gastronomiczny w ramach franczyzy Chilli Mili.

Zapraszamy Cię na naszą stronę www.chillimili.pl oraz do kontaktu +48 668 104 846.

 

SZUKASZ BARDZIEJ ELASTYCZNEJ WSPÓŁPRACY?

Jeśli szukasz dobrego pomysłu na biznes w gastronomii i zależy Ci na dużej niezależności, sprawdź naszą ofertę elastycznej współpracy i otwórz lokal z kurczakiem pod swoją nazwą, korzystając z naszej pomocy. Zobacz więcej!

Poznaj nasze marki: