Historia firmy

NASZĄ PASJĄ OD ZAWSZE BYŁA GASTRONOMIA!

 

To właśnie w tej dziedzinie specjalizujemy się od 1993 roku. Od samego początku skupiliśmy się na produkcji  wyrobów mięsnych. Pierwsze nasze produkty to seryjna produkcja hamburgerów oraz mięs na grilla jak karczki czy szaszłyki. Produkty od samego początku podbiły lokalny rynek, szczególne hamburgery które w latach 90-tych królowały w lokalach szybkiej gastronomii.

Dużą zmianę w historii naszej firmy przyniósł rok 2008 i wprowadzenie do naszej oferty bardzo skomplikowanych produktów mięsnych jakimi są kebab i gyros produkowane w wielkich, kilkudziesięciokilogramowych wałkach. Kebaby stale produkujemy i sprzedajemy je pod marką Mr.Hash.

Aktywne obserwowanie gastronomii oraz bliski kontakt z naszymi klientami na przełomie tych wszystkich lat pozwolił nam właściwie dostosowywać nowe produkty do potrzeb restauratorów i finalnie stworzyć markę Holly Powder i jej flagowe produkty, którymi są marynata i panierka do restauracji.

To kolejny przełomowy moment w naszej firmie. Gotowa panierka i marynata do kurczaka Holly Powder zostały wprowadzone na rynek z początkiem 2015 roku. Tym razem produkty zyskały ogromne zainteresowanie zarówno w Polsce jak i za granicą. Na bazie produktów Holly Powder powstają dania w restauracjach w wielu krajach świata. Panierka do restauracji marki Holly Powder trafia do klientów w Niemczech, Czechach, Irlandii, na Ukrainie, czy w Uzbekistanie, Seszelach i Islandii.

Kurczak w panierce Holly Powder wyróżnia się na tyle doskonałym smakiem że tworzy idealną bazę do skomponowania na nim całego menu. Tak powstała kolejna nasza marka Chilli Mili. Jest to sieć franczyzowa restauracji, w których wszystkie dania oparte są na panierowanym, chrupiącym kurczaku. Dziś w Polsce jest już 10 lokali oraz 4 za granicą.

Kolejnym naszym produktem, który swoją premierę miał w 2018 roku, były napoje Home Made Drinks serwowane z dystrybutorów Post-Mix (tzw. „Dolewka”). Produkujemy syropy o znanych i lubianych smakach jak: Cola, Orange, Lime i Ice Tea, a nasi klienci serwują w swoich lokalach doskonale słodzone, idealnie nagazowane napoje i korzystają przy tym z wysokiej marży!

Naszą pasją od zawsze była gastronomia, dlatego jesteśmy otwarci na potrzeby restauratorów. Obserwujemy uważnie rynek i dostarczamy pożądanych, dopracowanych w każdym calu, najwyższej jakości produktów! 

Poznaj nasze marki: