Bezpłatna baza zdjęć

Powrót

ZDJĘCIA DO SOCIAL MEDIA & INTERNET

 

Chrupiąca panierka do kurczaka nie tylko doskonalone smakuje, ale i apetycznie wygląda. Wykorzystaj to i pokaż swoim Klientom, że serwujesz modne i smaczne dania!

Wiemy, jak ważna jest promocja w gastronomii, dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów szeroką bazę materiałów marketingowych oraz zdjęć. Zdjęcia możesz wykorzystać w swoich mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, itp.), na stronie www, lokalnych portalach czy przygotować z ich użyciem plakaty oraz ulotki do promowania dań i lokalu!

Daj nam znać, które zdjęcia Cię interesują, a przekażemy Ci je zupełnie bezpłatnie.

Prześlij na adres [email protected] numer podany pod zdjęciem lub skontaktuj się z nami telefonicznie: + 48 668 104 846.

KUBEŁKI & BOXY

 

Dania na wynos, dowóz oraz na miejscu?

KUBEŁKI i BOXY pełne chrupiącego kurczaka w złocistej panierce sprawdzą się idealnie! To szybkie i wygodne rozwiązanie na serwowanie dań zarówno w lokalu jak i na wynos!

Wykorzystaj poniższe zdjęcia do stworzenia własnych materiałów reklamowych oraz karty menu. Wszystkie opakowania ze zdjęć zamówisz u nas. Opakowania są bardzo wytrzymałe, mają apetyczną grafikę i nie zawierają żadnego logo. Serwuj Kubełki i Boxy dokładnie tak jak na zdjęciach. Zapewnisz spójny przekaz faktycznego dania z ofertą reklamową.

Zdjęcia przekazujemy naszym klientom BEZPŁATNIE. Jeżeli potrzebujesz pomocy w skomponowaniu kubełków i ustaleniu na nie ceny skontaktuj się z nami: + 48 668 104 846.

PLAKATY

 

Chrupiąca panierka do kurczaka pozwoli Ci niewielkim kosztem wprowadzić do menu smaczne NOWOŚCI. Zostań naszym klientem i skorzystaj z bezpłatnego wparcia marketingowego!

Wykorzystaj gotowe plakaty do promocji dań z panierowanym kurczakiem w swojej restauracji. Plakaty otrzymasz w wersji edytowalnej, dzięki czemu z łatwością wstawisz własne logo, ceny i dane kontaktowe.

Potrzebujesz przepisów na dania z kurczakiem? Widzisz jak apetycznie wygląda na plakacie Burger Big Boos.

 

Sprawdź bazę gotowych receptur [link] oraz skontaktuj się z nami: + 48 668 104 846.

Receptury także przekażemy Ci bezpłatnie.

GOTOWE SZYBKIE MENU & PRZEPISY

 

Prowadzisz już restaurację? Serwujesz w niej kebab, pizzę, burgery wołowe bądź inne dania?

Czas na NOWOŚCI w menu!

Soczysty kurczak w chrupiącej panierce to idealne uzupełnienie menu w każdym lokalu fast food! Oferujemy ci gotowe, smacznie i co najważniejsze szybkie w wykonaniu receptury oparte tylko na stripsach z kurczaka. Serwuj lubiane przez wszystkich burgery, tortillę i zestawy kurczaka z frytkami.

Do promocji nowych dań wykorzystaj BEZPŁATNIE poniższe zdjęcia oraz gotowe wzory menu (z możliwością łatwej edycji cen oraz nazw dań). Gotowe menu dostępne jest w formie plakatu o wym. 50 cm x 70 cm oraz jako stand na stół.

Jeśli potrzebujesz więcej przepisów na dania z chrupiącym kurczakiem, zobacz, jak skomponowaliśmy na jego podstawie pełne menu [TU].

Aby otrzymać receptury, zdjęcia oraz pozostałe materiały skontaktuj się z nami: + 48 668 104 846 lub [email protected]

RYBA W CHRUPIĄCEJ PANIERCE

 

Większość lokali w Twoim mieście serwuje dania mięsne? Dzięki panierce Holly Powder możesz serwować nie tylko kurczaka w panierce, ale również Fish and Chips! To danie, uwielbiane na całym świecie, zaskoczy Twoich gości, a wielu nowych zachęci do odwiedzenia Twojego lokalu!

Zobacz bazę bezpłatnych zdjęć z dorszem w chrupiącej panierce. Zdjęcia doskonale sprawdzą się do promowania dań w przestrzeni internetowej. Wykorzystaj je na swojej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Tik Tok itp.).

Wystarczy, że przekażesz nam numery zdjęć z których chcesz skorzystać: + 48 668 104 846 lub [email protected]

Poznaj nasze marki: