Bezpłatna baza zdjęć

Powrót

ZDJĘCIA NA FACEBOOKA & INTERNET

Chrupiąca panierka do kurczaka poza walorami smakowymi apetycznie wygląda. Pochwal się swoim klientom, że masz nowe i smaczne dania w menu!

Oferujemy Ci dużą bazę bezpłatnych zdjęć z panierowanym kurczakiem, które doskonale sprawdzą się do przestrzeni internetowej. Wykorzystaj je na swoim fanpage, stronie www oraz innych mediach społecznościowych.

Możesz przygotować również ulotki oraz plakaty z chrupiącym kurczakiem, które zareklamują Twoje menu.

Wybierz z poniższej bazy zdjęcia, które Cię interesują i skontaktuj się z nami.: + 48 668 104 846

KUBEŁKI & BOXY

Wygodnym i szybkim rozwiązaniem jest serwowanie dań z chrupiącym kurczakiem w kubełkach i boxach. W ten sposób możesz podać dania zarówno w lokalu jak i na wynos. Niżej oferowane zdjęcia przedstawiają zestawy ze stripsami oraz skrzydełkami.

Opakowania na kurczaki mają apetyczną i smakowitą grafikę oraz nie zawierają żadnego logo. Możesz serwować kubełki z chrupiącym kurczakiem w swoim lokalu dokładnie tak jak jest na zdjęciach. Wszystkie opakowania ze zdjęć zakupisz także u nas. Zobacz ofertę opakowań dla gastronomii.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w skomponowaniu kubełków i ustaleniu na nie ceny skontaktuj się z nami: + 48 604 937 261

PLAKATY

Gotowa panierka do kurczaka pozwoli Ci niewielkim kosztem wprowadzić do menu smaczne NOWOŚCI. Zostań naszym klientem i skorzystaj z bezpłatnego wparcia marketingowego dla lokali serwujących kurczaka w chrupiącej panierce.

Wykorzystaj gotowe plakaty do promocji dań z panierowanym kurczakiem w swojej restauracji. Na plakatach możesz wstawić własne logo oraz swoje dane teleadresowe.

Chcesz serwować w swoim lokalu dania w zestawach z napojem? Poznaj napoje HOME MADE DRINKS, które idealnie uzupełnią Twoją ofertę.

GOTOWE SZYBKIE MENU & PRZEPISY

Prowadzisz już restaurację? Serwujesz w niej kebab, pizzę, burgery wołowe bądź inne dania?

Uzupełnij swoje menu o smaczne chicken burgery oraz tortille.

Wszystkie proponowane dania w „Szybkim Menu” oparte są na stripsach co oznacza, że potrzebna jest Ci tylko zwykła frytownica, chrupiąca panierka i marynata do kurczaka. To niewielki nakład finansowy i ogromne możliwości!

Do promocji nowych dań wykorzystaj poniższe zdjęcia lub użyj uniwersalnego, gotowego menu z możliwością zaznaczenia indywidualnych cen sprzedaży. Menu dostępne jest w formie plakatu o wym. 50 cm x 70 cm lub jako stand na stół.

Jeśli potrzebujesz więcej przepisów na dania z chrupiącym kurczakiem, zobacz, jak skomponowaliśmy „Menu Premium”. Dowiedź się więcej.

RYBA W CHRUPIĄCEJ PANIERCE

Ryba w panierce to danie, którego prawdopodobnie nie serwuje nikt inny w Twoim mieście! Serwuj i promuj najlepsze zestawy ” Fish and Chips”.

Zobacz bazę bezpłatnych zdjęć z dorszem w chrupiącej panierce. Zdjęcia doskonale sprawdzą się do przestrzeni internetowej. Wykorzystaj je na swoim fanpage, stronie www oraz innych mediach społecznościowych, by zareklamować oferowane dania.

Decydując się na któreś ze zdjęć spisz ich numer i skontaktuj się z nami: + 48 668 104 846

GOTOWE PRZEPISY I SZKOLENIA

Jeśli chcesz skorzystać z gotowego, pełnego menu z kurczakiem w panierce zobacz ofertę współpracy w tym zakresie!

Poznaj nasze marki: