Producent opakowań jednorazowych radzi jak pakować dania na wynos

Holly Powder to nie tylko wysokiej jakości panierka do kurczaka, ale także praktyczne opakowania jednorazowe – idealne do zapakowania dań na wynos. Jako producent opakowań jednorazowych dbamy o to, by pakowanie dań na wynos było wygodne i szybkie, a opakowania skutecznie zabezpieczały jedzenie podczas transportu. Poznaj nasze opakowania gastronomiczne i sprawdź, jak pakować dania na wynos.

 

opakowania na wynos z papieru z kolorowym nadrukiem dedykowane gastronomii

 

Holly Powder: producent opakowań jednorazowych dla gastronomii

Głównym produktem marki Holly Powder jest panierka gastronomiczna do kurczaka i ryby. Wiedząc, że dania przygotowywane na bazie kurczaka w panierce doskonale sprawdzają się w sprzedaży delivery, przygotowaliśmy bogatą ofertę opakowań jednorazowych. Znajdziesz w niej m.in. opakowania na frytki, kubełki na kurczaki, pudełka na wrapy i opakowania na burgery. Nasi klienci docenili to rozwiązanie:

 

producent opakowań dla gastronomii

 

Rozwiązania kompleksowe pozwalają zaoszczędzić i czas, i pieniądze – mówi pani Martyna, właścicielka punktu gastronomicznego typu fast food – w jednym miejscu kupuję panierkę do kurczaka i zestaw opakowań, w które zapakuję gotowe dania. Producent opakowań do gastronomii, który dobrze zna produkty w nich serwowane, to sytuacja idealna! Opakowania są zaprojektowane w taki sposób, by spełniały większość oczekiwań”.

 

producent opakowań na wynos

 

Opakowania w jakości premium

Jako producent opakowań dla gastronomii nieustannie czerpiemy doświadczenie z wiedzy, którą zdobywamy jako producent panierki i właściciel franczyzowej sieci restauracji. Dzięki temu opakowania, które oferujemy posiadają praktyczne udogodnienia i cechują się wysoką jakością wykonania.

Czym się charakteryzują opakowania Holly Powder?

 

opakowania papierowe z nadrukiem - producent opakowań jednorazowych

 

1.      Opakowania z papieru wykonane są ze sztywnego i zarazem lekkiego kartonu

Stawiamy na ekologię i chętnie wprowadzamy proekologiczne rozwiązania. Naszych klientów namawiamy do tego samego. Goście restauracji z pewnością to docenią.

 

2.     Opakowania zajmują niewiele miejsca

Opakowania przeznaczone są do samodzielnego złożenia. Dzięki temu zajmują niewiele miejsca i są wygodne w przechowywaniu. Złożenie zajmuje kilka sekund i jest banalnie proste.

 

3.      Zapakowane jedzenie nie zaparza się

To efekt specjalnych otworów,  które producent umieścił w kilku miejscach. Dzięki nim jedzenie dłużej zachowuje swoją chrupkość.

 

4.      Opakowania z nadrukiem w apetycznych kolorach

Wykorzystujemy wiedzę na temat kolorów i dobieramy je tak, by nie tylko świetnie się prezentowały, przyciągały wzrok, ale też dobrze komponowały się z jedzeniem i rozbudzały apetyt. Jako producent opakowań gastronomicznych chcemy, by dania serwowane na wynos nie tylko były dobrze zabezpieczone, ale także atrakcyjnie wyglądały.

 

5.      Koperta na frytki, wieczka do kubełków, box z przegródkami

Nasze opakowania na wynos cechują liczne udogodnienia. Opakowania na frytki posiadają formę koperty, dzięki czemu bez trudu zmieścisz je na wierzchu kubełka z kurczakami lub w pudełku jako dodatek do zestawu. Zawartość kubełka nie wysypie się podczas transportu dzięki praktycznym wieczkom, a przegródki w pudełku umożliwią wygodne spakowanie wieloskładnikowego zestawu.

Jak serwować dania na wynos

A zatem jak spakować dania na wynos, by zarówno były odpowiednio zabezpieczone i apetycznie się prezentowały? Oto kilka praktycznych wskazówek, dzięki którym bez trudu zaserwujesz na wynos burgera, stripsy, tortillę i zestaw z frytkami.

 

opakowania z kolorowym nadrukiem do gastronomii prosto od producenta

 

Idealnie zabezpieczona tortilla

W serwowaniu tortilli odpowiednie zwinięcie placka z nadzieniem to tylko połowa sukcesu. Ogromne znaczenie ma także sposób zapakowania. Opakowanie na tortillę Holly Powder dzięki solidnej konstrukcji skutecznie zabezpiecza wrapa przed uszkodzeniem, a specjalne perforowanie wraz ze „zrywką” zapewnia konsumującemu tortillę maksimum komfortu. Tortillę można jeść nie wyjmując jej z pudełka. Wystarczy „zrywkę” oderwać wzdłuż perforacji, zdjąć górną część opakowania i delektować się wrapem bez ryzyka wysypania się jego zawartości.

 

opakowanie na burgera - producent opakowań jednorazowych

 

Opakowanie na burgera odpowiednio dobrane

Sekret dobrze zapakowanego burgera tkwi w odpowiednim doborze rozmiaru opakowania. W zbyt małym pudełku burger będzie ściśnięty i szybko stanie się nieapetyczny. Za duże opakowanie nie zapewni mu skutecznego zabezpieczenia i podczas transportu burger rozpadnie się na części. Mając tego świadomość oferujemy opakowanie na burgera w standardowym rozmiarze, idealnym do bułki w najczęściej wybieranym rozmiarze. Gotowego burgera należy zawinąć w papier i przełożyć do pudełka na burgera. Podawać w papierowej torbie z serwetkami.

Kubełek na kurczaka w dwóch rozmiarach

Kurczak w panierce to przekąska, która świetnie prezentuje się w kubełku. W naszej ofercie znajdują się kubełki na kurczaka w dwóch rozmiarach. Z powodzeniem zapakujesz do nich nie tylko stripsy czy panierowane skrzydełka, ale także frytki.

 

kubełek na kurczaka - producent opakowań jednorazowych

 

W małym kubełku zmieścisz 6 sztuk skrzydełek, 6 sztuk stripsów oraz 3 porcje frytek. Wystarczy gotowe kawałki kurczaka umieścić w kubełku, przykryć wieczkiem i na wierzchu ułożyć 3 koperty z frytkami. Całość dobrze podać w papierowej torbie z 3 porcjami wybranych sosów w pojemniczkach, 3 sztuki talerzy i sztućce oraz 6 sztuk serwetek.

Duży kubełek pomieści nawet 25 kawałków panierowanego kurczaka, czyli prawie kilogram produktu! Dostosuj wielkości oferowanych zestawów do pojemności kubełków – dzięki temu klient otrzyma pudełko kurczaków wypełnione po same brzegi. To z pewnością spotka się z jego zadowoleniem i przyczyni się do ponownego skorzystania z oferty.

 

producent opakowań na wynos dla gastronomii

 

Box na zestaw z kanapką

Pudełko na kurczaka Holly Powder doskonale sprawdzi się do zapakowania zestawu. Wystarczy do pudełka włożyć gotową kanapkę lub 3 sztuki stripsów, zapakowane w kopertę frytki i całość podać w papierowej torbie wraz z serwetkami.

Party Box – bogactwo możliwości

Jak zapełnić nasz party box, by prezentował się okazale i apetycznie? Oto nasze propozycje aż 3 zestawów, które z powodzeniem zmieścisz w pudełku Party Box:

  • porcja frytek, 3 sztuki stripsów, 3 sztuki skrzydełek, 4 krążki cebulowe
  • frytki, 2 sztuki stripsów, 2 kawałki quesadilly, 4 kulki serowe
  • frytki, mini wrapper, 4 krążki cebulowe i 3 sztuki skrzydełek.

 

gastronomiczne opakowania jednorazowe idealne na wynos - od producenta

 

Oczywiście to tylko propozycja. Dzięki ruchomym przegródkom bez trudu można wprowadzić różne modyfikacje i serwować wiele kompozycji dań i dodatków. Oczywiście zapakowany box serwujemy wraz z serwetkami w papierowej torbie.

Producent opakowań jednorazowych: stawiamy na ekologię

 

producent opakowań jednorazowych - w ofercie kubełki na kurczaka z praktycznym wieczkiem

 

Pakując dania na wynos warto wybierać rozwiązania proekologiczne i zrezygnować np, z plastiku. Plastikowe opakowania jednorazowe należą do listy produktów wycofywanych z obiegu. Wiąże się to z wprowadzeniem ustawy dotyczącej gospodarowania odpadami i wycofania części z nich ze sprzedaży. Papierowe opakowania jednorazowe Holly Powder nie tylko są bezpieczne dla środowiska, ale chronią zapakowane w nie dania. Wybierając opakowania Holly Powder skutecznie troszczysz się o środowisko, zabezpieczasz dnia i dbasz o estetykę ich serwowania.

Poznaj nasze marki: